zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka

zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka

Te dzieci są zazwyczaj najbardziej czuły i opiekuńczy, dlatego czują się tak ogromny ból. Są romantycy, którzy stają się bardzo sceptyczni i nieufni. Mają dużo nienawiści do siebie i mogą być bardzo autodestrukcyjne. Często powoduje to dziecko stając się pierwszą osobą w rodzinie, aby dostać się do jakiegoś odzysku.

Maskotka

To dziecko bierze odpowiedzialności za samopoczucie rodziny. Stają rodzin dyrektor społecznego lub clown, skierowanie rodziny uwagę od bólu i gniewu.

To dziecko staje się osobą dorosłą, która jest ceniona za ich dobre serce, hojność i umiejętność słuchania innych. Ich cała samookreślenia skupia się na innych i nie wiedzą, jak uzyskać własne potrzeby spełnione. Stają się dorośli, którzy nie mogą otrzymywać miłość, tylko dać. Często mają one przypadków obciążenia zamiast przyjaźnie i często angażują się w niewłaściwych relacji w próbie „zapisz” drugiej osoby. Idą do pomagających zawodów i stać pielęgniarki, pracownicy socjalni, i terapeuci. Mają bardzo niskie poczucie własnej wartości i czuć się dużo winy, że pracują bardzo ciężko, aby pokonać będąc naprawdę „dobre”, ale w rzeczywistości są one bardzo codependent ludzi.

zagubione dziecko

To dziecko ucieka dysfunkcji rodziny, próbując być niewidoczne. Oni marzyć, fantazjować, czytać dużo książek i oglądać dużo dj na impreze kraków telewizji. Odnoszą się one do rzeczywistości poprzez wycofanie się z niego. Zaprzeczają, że nie mają żadnych uczuć i zapytać „po co zaczyna denerwować?”.

Te dzieci wyrosły na dorosłych, którzy znajdują się w stanie poczuć i cierpią na bardzo niską samoocenę. Oni boją się bliskości i często mają związek anoreksję. Są bardzo wycofany i nieśmiały i stają się społecznie izolowane, ponieważ jest to jedyny sposób wiedzą pewności przed zranieniem. Wielu aktorów i pisarzy są „zagubione dzieci”, którzy znaleźli sposób wyrażania emocji podczas ukrywania się za swoich bohaterów.

– autor artykułu