zabawki edukacyjne fisher price allegro

zabawki edukacyjne fisher price allegro

Fałszywa siebie, że rozwijamy się przeżyć nasz dysfunkcjonalne rodziny nigdy nie jest całkowicie fałszywe, zawsze jest trochę prawdy zaangażowane. Na przykład ludzie, którzy udają się w pomaganie zawody naprawdę dbają o ludzi, a nie robi to po prostu z współuzależnienie.

I na pewno grał rolę Hero w moim domu jako dziecko. Starając się chronić matkę od ojca, a następnie próbuje się osiągnąć na zewnątrz domu, więc będziemy wyglądać jak „dobry” rodziny. Ale mam też inne role grał też. Trudne dysfunkcyjnych wzorców mojej rodziny był używany kilka razy, aby odchylić szaleństwo dzieje się w naszym domu. Chciałbym nazwać problem dla chcących coś zrobić gdy inni niszcząc dom i nasze życie w trakcie pijackiej furii. Mogę też wpaść Niewidzialnego roli czasami gubię się w mojej pracy lub jakiś pomysł, aby uniknąć piekące uczucie.

Recovery jest o uzyskanie uczciwi wobec siebie i znaleźć jakąś równowagę w naszym życiu. Recovery jest o widzenie się jaśniej i uczciwie, tak, że możemy zacząć być prawdziwe, do którego naprawdę jesteśmy, a nie kogo nasi rodzice doprowadziły nas być.

Jeśli można odnosić się do tego artykułu, a chcesz dowiedzieć się więcej zachęcam, aby przejść do strony www.AdultChildren.org i przejdź do strony spotkań, aby znaleźć się na spotkanie w twojej okolicy. ACA programu i spotkania pomogły wielu ludzi odzyskać od dorastania w alkoholowym lub innej rodziny dysfunkcyjnej.

Dysfunky.org

Twitter – @Dysfunky

– autor artykułu