zabawki edukacyjne powyzej 1 roku

Michigan State University ma mięśni związanego maskotkę o imieniu Sparty, który został roamingu się liniami bocznymi w grach piłkarskich od sezonu 1989. Co ciekawe, w przeciwieństwie do innych Maskotki College i pseudonimy, które są oparte na rodzimych zwierząt, lokalnej geografii i obszaru folkloru maskotkę Michigan State Sparty jest czysto utworzenie pseudonimu (Spartans), który został wybrany ze względu na możliwość być łatwo włączone do przyciągające wzrok gazety gazet.

Michigan State, z siedzibą w East Lansing, Michigan, została założona w 1855 roku jako mała uczelni rolniczej. Uczelnia, która powstała w wyniku bycia pierwszym gruntów dotacji uczelni odegrali kluczową rolę w procesie eksperymentalnej które utorowały drogę do ustawy o Morrill 1862 roku, które zdecydowanie przyczyniają się do rozprzestrzeniania uniwersytetach w całej Ameryce. W Aggies był początkowy nick podane do szkoły, która koncentruje się głównie na rolnictwie. Podczas Michigan State roku siedemdziesiąte piąte rocznica szkoła, która znacznie rozszerzyła swój program otrzymuje przydomek oparciu Rolnictwa z bieżącego dnia Spartan pseudonimu.

1925 wybór pseudonimu Spartan, że podwaliny dla postaci Sparty był wynikiem konkursu obszar, w którym wygraną był złożenie „Michigan staters”. Para lokalnych redaktorów sportowych, które pracowały dla Lansing State Journal i Lansing Capital Aktualności zawiedliśmy się z wyboru i wziął na siebie przeszukać zgłoszeń na bardziej przyjazne dla gazety wyboru. Współpracownicy sportowe George Alderton i Dale Stafford ostatecznie osiadł na Spartan przede wszystkim dlatego, że miał pewną wyjątkową pamięć, że wszystko jest idealne do komponowania chwytające stron sportowych gazet. To podsumowanie zasadzie hotel mazowieckie wyjaśnia jak sugestia nazwy złożone przez byłego sportowca Michigan State Perry Freemont stał się okrzyk wojenny pokoleń fanów państwowych Michigan.

http://plisy-rolety.pl
– autor artykułu