zabawki edukacyjne mowiace po polsku

zabawki edukacyjne mowiace po polsku

„Stworzyliście własnego potwora, wiesz”, moja mama powiedziała złowieszczo. Mój Rex kot, Houdini, właśnie zakopane drogę w moim swetrze po raz trzeci tego ranka, wypuszczając pisk oburzenia, kiedy starałem się oprzeć.

Houdini ma lęku separacyjnego. Ale w jego malutkie uwadze, separacja oznacza Byłem na swoim miejscu przez co najmniej dwie minuty. Albo mam zamknięte drzwi do łazienki i pozostawił go na drugą stronę. A on nie miał uszy porysowana lub brzuch pociera eony (około dziesięciu minut.) Houdini za mną wszędzie, jak najwierniejszy z psów i pragnie moje niepodzielną uwagę prawie tak samo jak jego następny posiłek.

Jeśli wszystko to wydaje się irytujące, to nie jest aż tak źle, jak wtedy, gdy malec plunks się w dół przed sobą i dosłownie łzy kawałki własnej włosy, bo ja nie zwracając uwagi na niego. Z Houdini, to zawsze łatwiej po prostu poddać.

zabawki edukacyjne mowiace po polsku

Mój mąż bierze wszystko w kroku. Moja matka, która (na szczęście dla Houdini) odwiedza tylko od czasu do czasu, uważa, że ??to wysokość absurdu.

Dorastając pod dachem mamy, dowiedziałem się, że psy i dzieci powinny przestrzegać i koty po prostu przeszkadza własnej działalności gospodarczej. I przyjął filozofię szkolenia psów mojej matki pomyślnie. Cleo (a mastiff urocze i nasz teraz sławy strona maskotki) to doskonała pani. Ona jest wspaniałym psem dar samodzielnego opanowania, a nie jeden do kwestionowania autorytetu. Cleo nigdy nie schylać się do tego akcesoria cross rodzaju wybryków, które są Houdini specjalność. Poza tym, że jest zbyt duża, aby indeksować w moim swetrze.

Więc dlaczego ta konkretna zwierzę zachowuje się jak rozpieszczone dziecko? Dlaczego daję się do niego? Czy dlatego, że zapomniałem mieć dzieci? Mama przysięga, że ??ci trochę pisk dźwięki robi nie pochodzą z kotem. „On manipuluje you”, mówi mi. „On nauczył się brzmieć jak dziecko”.

– autor artykułu