zabawki edukacyjne quercetti opinie

zabawki edukacyjne quercetti opinie

Hotel może mieć nawet sklep z pamiątkami psa, z dużą ilością piskliwy zabawki i pyszne „c-o-o-k-i-e-S”. I kakao pójdzie wszędzie z babcią w swoim własnym małym psem wielkości walizce, prawdopodobnie wykonane z dobrze importowanej skóry lub wężowej.

Zastanawiam się, jak wielu właścicieli dużych ras zachowują się w ten sposób? Czy istnieją inne zespoły tam, jak „syndrom macho dog” (rzeczy facet, nie ma wątpliwości)?

Prawdą jest, że wszystkie zwierzęta zaczynają się małe i przytulanki. Nikt nie jest całkowicie bezpieczny od tworzenia własnych potworów, duża czy mała. Więc dzięki Bogu istnieje wystarczająco wielkie zasoby dostępne dla każdego, aby stać się ekspertem wirtualne szkolenia psów. (Lub kota lub papug lub konia …)

Ja nauczyłem się mojej lekcji z Houdini: Jest dużo łatwiej uczyć pupilowi ??zasad od samego początku. Szkolenie szczeniaka jest łatwiejsze niż szkolenia psów. A un tworząc potwora jest kawał o wiele trudniejszym niż tworzenie jednego!

Ale jestem słaba. Na razie, łatwiej po prostu się poddać. A poza tym, to jest czas, aby masować brzuch Houdiniego …

 © 2005, Carolyn Schweitzer. Przez całe życie psa kochanką i dentysta rodziny Carolyn teczka aktówka Schweitzer jest właściciel i redaktor DevotedToDogs.org gdzie oferuje informacje na różne tematy, w tym wskazówki dotyczące szkolenia szczeniaka nocnik i innych przedmiotów bliskich i do właścicieli psów sercach.

– autor artykułu